Makedoncima malo falilo do finala nakon fantastičnog drugog poluvremena protiv Slovenije

April 20, 2019 Off By handball_turnir

Prva polufinalna utakmica turnira “Rukomet je moja budućnost” odigrana je sa početkom u 16 sati a sastali su se Slovenija i Sjeverna Makedonija.

Nakon prvog poluvremena rezultat je glasio 20:13 u korist Slovenije i reklo bi se da je utakmica riješena te da je Slovenci trebaju pametno privesti kraju.

U drugom poluvremenu reprezentacija Sjeverne Makedonije mnogo boljom igrom sustižu rezultat da bi minutu prije kraja utakmice rezultat glasio 26:25 a lopta u rukama Makedonaca, nažalost promašen gol i bez promjene rezultata do kraja utakmice.

Kod Slovenaca se najviše istakli Tadej Kljun sa 6 pogodaka i Petar Šiško sa 5 pogodaka, kod Makedonaca najbolji je bio Martin Sarafimov.

Slovenci u finalu čekaju pobjednika iz utakmice Njemačka – Poljska koja je na rasporedu u 18 sati.